Robert Fripp i Toyah wykonali kultowe „I Love Rock ‘n’ Roll” [WIDEO]

/ 31 stycznia, 2021

Lider King Crimosn, a także jego żona Toyah nie przestają zaskakiwać. Właśnie wykonali kultową piosenkę Joan Jett.


Robert Fripp i jego żona tworzą zabawne przeróbki wielkich rockowych przebojów. Po utworach Black Sabbath, Led Zeppelin i Guns N' Roses niedawno zdecydowali się na przeróbkę „Enter Sandman” z repertuaru Metalliki. Ta spotkała się ze świetnym przyjęciem ze strony fanów i milionami wyświetleń w YouTube.

W ubiegłym tygodniu znów sięgnęli po utwór Guns N' Roses, a właśnie wykonali inny ponadczasowy hit – „I Love Rock ‘n’ Roll” z repertuaru Joan Jett. Jak poradzili sobie tym razem? Sprawdźcie!

Robert Fripp ma duże poczucie humoru, o czym niedawno opowiedział Jakko Jakszyk w wywiadzie dla „Teraz Rocka”.

Jakszyk mówi:

Niemal w każdym wywiadzie, jakiego udzielam, pada pytanie o niego. „Robert jest niesamowicie trudnym człowiekiem. Czy trudno jest z nim pracować? Czy jest konfliktowy?”. Przed niedawną trasą King Crimson pytał mnie o to dziennikarz magazynu „Classic Rock”. Odparłem: „Cóż, w kontaktach ze mną nie jest, wręcz przeciwnie! Jest świetny!”. Wywiad ukazał się tydzień przed tym, jak rozpoczęliśmy przygotowania do koncertów. Podczas pierwszej próby Robert powiedział: „Właśnie przeczytałem wywiad z tobą”. Ja na to: „Doprawdy?”. A on: „Czy mógłbyś przestać być taki miły, gdy wypowiadasz się na mój temat? Psujesz mi reputację!”. Dlatego proszę to wydrukować: Robert Fripp jest okropny!

5X WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także