Rock na Bagnie VIII. Ruszyła przedsprzedaż karnetów

/ 21 listopada, 2017

Ruszyła przedświąteczna przedsprzedaż karnetów na Rock na Bagnie VIII, który odbędzie się jak zwykle w Goniądzu, w pięknych okolicznościach przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2018 roku. Pierwsza pula biletów dostępna jest w cenie 45 złotych.

Brian Johnson (ex-AC/DC) wspomina i żegna Malcolma Younga

Skład festiwalu jest ciągle ustalany, ale już teraz wiemy, że na pewno na nim zagrają: Kobranocka, Izrael, The Analogs, Komety, Deuter, Quo Vadis, Abaddon, Akurat, Agressiva 69, The Bill, Łydka Grubasa i wielu innych. Organizator zapewnia, że kolejne miesiące przyniosą następne ogłoszenia.

Wzorem roku ubiegłego także młodzi wykonawcy mają szansę zagrać na Rock na Bagnie, ponieważ od października w Warszawie (w ramach Grunt to Bunt Fest) i Białymstoku (pub Hary) raz w miesiącu odbywają się przesłuchania młodych zespołów chcących otworzyć dwa kolejne dni festiwalu.

Jak co roku w Goniądzu nie zabraknie też imprez dodatkowych, takich jak spotkania z ciekawymi ludźmi, promocji książek o tematyce muzycznej, jarmarku lokalnej żywności, kina festiwalowego, wystaw, zawodów sportowych, które dodatkowo uatrakcyjniają przybyłym na festiwal osobom pobyt w Goniądzu.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także