Scorpions. Nowa wersja „Follow Your Heart” w sieci [AUDIO]

/ 13 listopada, 2017

24 listopada na półkach sklepowych pojawi się nowa składanka zespołu Scorpions zatytułowana „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” (w różnych wariantach – CD, vinyl, wersja cyfrowa), na której znajdziemy 17 utworów, w tym dwa całkowicie nowe. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź tego wydawnictwa. 

Koncertowy film Iron Maiden w całości w sieci

Fani grupy znajdą na nadchodzącej składance takie klasyki, jak „Wind Of Change”, „Still Loving You”, „Send Me An Angel” czy „Holiday”, w większości w innych aranżacjach niż ze studyjnych płyt, ale przede wszystkim na „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” pojawią się dwa premierowe utwory, które grupa Scorpions zarejestrowała latem tego roku – „Melrose Avenue” oraz „Always Be With You”. 

Weszliśmy do studia, każdy z nas przyniósł swoje własne pomysły. Właśnie [wywiad dla SiriusXM był przeprowadzany miesiąc temu – przyp. szy] zakończyliśmy sesję nagraniową, posłuchaliśmy pierwszych miksów i całość naprawdę dobrze brzmi. Będzie to więc płyta z serii „najlepsze ballady”, ale z nowymi kompozycjami. To będzie fajny projekt

– powiedział Klaus Meine, wokalista grupy.

Całość z kolei zapowiada utwór „Follow Your Heart” w tegorocznej wersji, zagranej przez cały zespół (oryginalnie kompozycja po raz pierwszy pojawiła się na koncertowej płycie „MTV Unplugeed: Live in Athens” z 2013 roku). Poniżej możecie się z nim zapoznać:

Tracklista prezentuje się następująco:

 1. „Born To Touch Your Feelings (MTV Unplugged studio edit)”
 2. „Still Loving You (Comeblack version)”
 3. „Wind Of Change (Comeblack version)”
 4. „Always Somewhere (2015 remaster) ”
 5. „Send Me An Angel (new acoustic version 2017)”
 6. „Holiday (2015 remaster)”
 7. „Eye Of The Storm (radio edit)”
 8. „When The Smoke Is Going Down (2015 remaster)”
 9. „Lonely Nights”
 10. „Gypsy Life”
 11. „House Of Cards (single edit)”
 12. „The Best Is Yet To Come”
 13. „When You Came Into My Life (MTV Unplugged studio edit) ”
 14. „Lady Starlight (2015 remaster)”
 15. „Follow Your Heart (new full band version 2017)”
 16. „Melrose Avenue”
 17. „Always Be With You”

Okładka będzie prezentowała się z kolei następująco:

Scorpions ponownie w Polsce

Po sukcesie trasy z okazji 50. rocznicy powstania i fenomenalnym występie podczas festiwalu w Oświęcimiu, formacja Scorpions po raz kolejny wyrusza na koncerty, które zaplanowano po obu stronach Atlantyku. Giganci rocka wystąpią także w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu. Koncert odbędzie się już 1 grudnia.  

Bilety w cenach od 195 do 355 złotych oraz wejściówki VIP, za które trzeba zapłacić 699 złotych, dostępne są w internetowych sklepach z biletami. W roli supportu zaprezentuje się zespół Nocny Kochanek.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także