Sharon Osbourne wypowiedziała się na temat Marilyna Mansona. Znają się od 25 lat

/ 4 lutego, 2021


Sprawę zarzutów wobec Marilyna Mansona skomentowała Sharon Osbourne, z którą Manson zna się od lat.


Od momentu, kiedy Evan Rachel Wood wyjawiła, że Marilyn Manson ją maltretował, kiedy byli parą, szereg znajomych oraz byłych partnerek Briana Warnera zabrał głos, w większości wypowiadając się o nim krytycznie. Swoje zdanie wyraził między innymi Wes Borland i Trent Reznor.

Teraz sprawę skomentowała też Sharon Osbourne, z którą to Manson zna się od 1997 roku, kiedy to po raz pierwszy zagrał na festiwalu Ozzfest:

Znam Marilyna od 25 lat. Pracowałam z nim od wielu lat. Oczywiście nie wiem, ani nie chcę wiedzieć, co się dzieje w jego sypialni. Ludzie w mediach społecznościowych obrzucają mnie wyzwiskami i wytykają moje zdjęcia z Mansonem. Wiecie, jest coś takiego, jak relacje zawodowe i w takiej relacji byłam z nim od lat. Nie wiem, jakie są jego seksualne preferencje ani jak traktuje kobiety. Wiem tylko, jak traktuje pewną starszą kobietę, czyli mnie, i zawsze odnosił się z szacunkiem.

Przeczytaj oświadczenie Marilyn Mansona w tej sprawie

Sprawę skomentowała też była żona Mansona, Dita Von Teese. Ona również twierdzi, że nie doświadczyła z jego strony żadnych nadużyć.

fot. Eva Rinaldi

KOMENTARZE

Przeczytaj także