Dita Von Teese, była żona Marilyna Mansona, wypowiedziała się na temat ostatnich oskarżeń

/ 4 lutego, 2021

Kilka słów na temat związku z Marilynem Mansonem postanowiła powiedzieć Dita Von Teese, była żona artysty.


W ostatnich dniach pojawiają się kolejne doniesienia dotyczące dawnych związków Marilyna Mansona po tym, jak kilka z jego poprzednich partnerek oskarżyło artystę o znęcanie – fizyczne oraz psychiczne.

Na temat związku z Mansonem wypowiedziała się Dita Von Teese, czyli jego była żona. Napisała na swoim Instagramie:

Doceniam wsparcie wszystkich, którzy wyrazili swoje obawy o moje samopoczucie. Wiedzcie jednak, że szczegóły przedstawione opinii publicznej nie pasują do moich osobistych doświadczeń, które miałam podczas siedmiu lat, które spędziliśmy jako para.

Gdyby tak to wyglądało, nie wyszłabym za niego w grudniu 2005 roku. Odeszłam po dwunastu miesiącach z powodu niewierności i nadużywania narkotyków. W związku nie powinno być miejsca na żadną formę znęcania.

Przypomnijmy, że ostatnie dni są dla Mansona bardzo intensywne. Jego byłe partnerki z Evan Rachel Wood na czele napisały w mediach społecznościowych, że Manson przez lata je maltretował i się nad nimi znęcał – fizycznie i psychicznie.

Choć sam muzyk zaprzeczył, wytwórnia zerwała z nim kontrakt, a także został usunięty z obsady dwóch seriali, w których miał wystąpić. Ostatnio w sprawie Mansona wypowiedział się również Wes Borland, który potwierdził to, co napisały jego byłe partnerki i również zaatakował artystę.

KOMENTARZE

Przeczytaj także