Ska-P zagra koncert w Warszawie

/ 14 czerwca, 2018

Słynna hiszpańska grupa Ska-P ostatnie lata spędziła na urlopie, ale grupa poinformowała właśnie fanów, że powraca na trasę. Jeden z przystanków będzie miał miejsce w naszym kraju – niezwykle ceniony nad Wisłą zespół zagra 15 września w warszawskiej Stodole. Będzie to jedyna okazja, żeby zobaczyć legendarną hiszpańską grupę w Polsce.

Megadeth po 17 latach wykonał kontrowersyjny utwór

BILETY (miejsca stojące): 

99 PLN – do 31.07.2018*
120 PLN – od 01.08.2017 do 14.09.2018
140 PLN – w dniu koncertu

UWAGA: sprzedaż startuje w poniedziałek 18 czerwca 2018 o 12:00
*Ilość biletów dostępnych w cenach obowiązujących do 31.07.2018 jest ograniczona!

Jednym z ostatnich koncertów był pamiętny występ na Przystanku Woodstock 2014, uwieczniony na płycie DVD, przez wiele osób uważany za najlepszy w historii festiwalu. Hiszpańscy weterani nie poddali się jednak – ich powrót, w który mało kto wierzył, to jedna z największych muzycznych sensacji tego roku!

Niesamowita praca gitar, moc rocka, energia punka, pozytywny przekaz reggae i zniewalający rytm ska – tej perfekcyjnej recepty hiszpański kolektyw trzyma się do dziś. Każda ich płyta i każdy koncert to wezwanie do walki – Ska-P nie chce pozostawać w milczeniu w obliczu realiów, w których mniejszość kontroluje większość poprzez system gospodarczy zaprojektowany w taki sposób, by wykorzystywać ludzi. Anarchistyczna ekipa Pulpula nie przebierając w słowach mówi całą prawdę o brutalnym systemie, twierdząc, że tylko walka i rewolucja są jedynym rozwiązaniem dla tracących nadzieję narodów.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także