Steven Tyler i Joe Perry (Aerosmith) doczekali się wnucząt

/ 12 maja, 2017

Do rodziny Stevena Tylera 10 maja 2017 roku o 5.45 nad ranem dołączył chłopiec, ważący 3,49 kilograma, a do rodziny Joe Perry’ego o 14.11 dziewczynka o wadze 2,98 kilograma. Oficjalne źródła Aerosmith donoszą, że nowi członkowie obu rodzin czują się dobrze.

Orange Warsaw Festival. Znamy pełny skład imprezy

Tyler i Perry nie będą mieli jednak dużo czasu na nacieszenie się najświeższym potomstwem, bo już 17 maja 2017 roku wystartuje europejska trasa koncertowa Aerosmith. W jej ramach grupa 2 czerwca 2017 roku zagra w krakowskiej Tauron Arenie. Przed Amerykanami wystąpi pochodzący z Monachium zespół Beyond The Black. Grupa ma na koncie dwa albumy: w 2015 roku wyszedł „Songs of Love and Death”, a w 2016 „Lost In Forever”.

Aerosmith odejdzie na emeryturę?

Aktualna trasa koncertowa odbywa się pod hasłem „Aero-Vederci Baby!”, wszystko wskazuje jednak na to, że Aerosmith nie wybiera się na emeryturę. Grupa odwołała planowaną na jesień 2017 roku trasę po USA, żeby wejść do studia i zarejestrować nowy album. W wywiadzie dla „AZ Central” Joe Perry powiedział:

Zrezygnowaliśmy z amerykańskiej trasy, która miała ruszyć jesienią. Ale będziemy grali, póki damy radę. Chcemy odwiedzić miejsca, w których nigdy nie graliśmy. Zawsze znajdą się jakieś nowe miejsca, nowe kraje. Chciałbym zagrać w Chinach i na Dalekim Wschodzie. Czy to nasza ostatnia trasa? No nie wiem, ale nie sądzę. W każdym razie nie oficjalnie. Spróbuj sobie wyobrazić swój ostatni posiłek. Wszystko w życiu zrobisz ileś razy. Ale wyobrazić sobie ostatni koncert Aerosmith… Nie potrafię tego. Za dużo w nas podejścia „graj do upadłego”. Odwołaliśmy tę trasę, żeby popracować nad czymś innym. Bez wątpienia stać nas na jeszcze jedną płytę, jeśli nie dwie. Ale zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Ostatni album studyjny Aerosmith, „Music from Another Dimension!”, ukazał się w listopadzie 2012 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także