„Stranger Things” – pokazano kolejny zwiastun drugiej części 4. sezonu [WIDEO]

/ 22 czerwca, 2022

W sieci pojawiła się nowa filmowa zapowiedź drugiej części nowego sezonu serialu „Stranger Things”.


Już 1 lipca swoją premierę będą miały dwa finałowe odcinki najnowszej odsłony serialu „Stranger Things”. Jedna z najlepszych i najpopularniejszych produkcji w bibliotece Netfliksa zapowiedziana została jakiś czas temu pierwszym zwiastunem.

Teraz światło dzienne ujrzał kolejny, już znacznie dłuższy, bo trwający ponad 2 minuty. Znajdziecie go poniżej:

Wiadomo już, że odcinek ósmy będzie trwał 1h 25 minut, natomiast ostatni – dziewiąty – aż 2h i 30 minut. W sumie cały 4. sezon „Stranger Things” zaplanowano na rekordowe 13h!

Fenomen „Stranger Things”

Na 4. sezon popularnego serialu fani czekać musieli prawie trzy lata. Prace nad produkcją storpedowane zostały przez pandemię COVID-19. Twórcy, bracia Duffer, w tym czasie jednak nie próżnowali, przygotowując aż 13 godzin premierowego materiału.

7 z 9 odcinków zadebiutowało niedawno na Netfliksie, bijąc kolejne rekordy popularności. Wiadomo już, że trwający obecnie sezon jest przedostatnim – finałowy ma mieć swoją premierę w 2023 roku.

Na popularności serialu zyskała również Kate Bush, autorka utworu „Running Up That Hill (Make a Deal with God)”, który jest motywem przewodnim w 4. sezonie „Stranger Things”. Kompozycja bije rekordy popularności – pojawiała się w czołówce list przebojów w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Więcej o Kate Bush przeczytasz w sierpniowym „Teraz Rocku”, w którym znajdzie się wkładka poświęcona artystce.

KOMENTARZE

Przeczytaj także