Strip-tease. Słynna rubryka powraca do „Teraz Rocka”

/ 19 stycznia, 2017

Wiemy, że są pytania, które chcielibyście zadać gwiazdom rocka i tym, którzy mają obecnie największy wpływ na tę muzykę w Polsce. Postanowiliśmy Wam to umożliwić. Możecie pytać o wszystko (ale nie więcej niż TRZY PYTANIA na raz!). Nazwa rubryki, czyli „Strip-tease” ma przypominać, że chodzi o śmiałe akcje. I nagą prawdę.

Artysta, który zgodził się wziąć udział w tym przedsięwzięciu, oczywiście ma prawo dokonać wyboru pytań, na które odpowie, ale my już dopilnujemy, żeby nie odrzucił zbyt wielu spośród tych najtrudniejszych. Wydrukujemy pytania podpisując je tak, jak Wy je podpiszecie. Ale dobrze byłoby, gdybyście też podawali prawdziwe nazwiska i adresy, bo autor pytań, które najbardziej spodobają się zaproszonemu muzykowi, zostanie nagrodzony jego płytą.

Tym razem na tym „gorącym krześle” usiądzie TOMASZ ORGANEK, szef grupy Ørganek (i kierownik muzyczny formacji Męskie Granie Orkiestra).

Czekamy na pytania do niego do 25 stycznia. Wysyłajcie je na adres: striptease@terazrock.pl​ (z hasłem „Striptease” w tytule wiadomości).  

Ørganek „Mississippi w ogniu”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także