Styczniowy „Teraz Rock” od jutra w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 26 grudnia, 2017

Pierwszy w 2018 roku numer „Teraz Rocka” w dużej mierze poświęciliśmy amerykańskiej formacji Avenged Sevenfold – ta ciesząca się ogromną popularnością grupa doczekała się bowiem 10-stronicowej wkładki, w której zrecenzowaliśmy wszystkie wydawnictwa zespołu oraz przybliżyliśmy jego niespełna 20-letnią historię.

Bruce Dickinson był zaskoczony, że zastąpił go Blaze Bayley

Na okładce styczniowego numeru pojawią się Brytyjczycy z Judas Priest, którzy już w przyszłym roku – przy wsparciu Megadeth – zagrają koncert w Polsce. Między innymi o tym wydarzeniu oraz zapowiedzianej już płycie tylko dla „Teraz Rocka” opowiedział Ian Hill. Ponadto w numerze wiele innych wywiadów – chociażby z członkami Deep Purple, Appice, Nothing More, Gogol Bordello, czy w końcu z Anitą Lipnicką i Tarją Turunen.

Bohaterem cyklu „You Really Got Me” w styczniu będzie natomiast Robert Gawliński, lider Wilków. W artykułach wspominamy również zmarłego niedawno Malcolma Younga, a także piszemy chociażby o King Crimson oraz Metallice. Bohaterem kolejnego „Przesłuchania” będzie natomiast wokalista Acid DrinkersTitus.

Choć koniec roku nie przyniósł nam wiele koncertów, nasi redaktorzy odwiedzili i opisali te najciekawsze – powrót Helloween w najmocniejszym składzie, kolejny występ legendarnej grupy Scorpions,  jubileuszowy występ zespołu Hey, czy chociażby niezwykle energetyczny występ Nothing More. To i znacznie więcej w nowym, styczniowym „Teraz Rocku”, który trafi do sprzedaży już jutro – 27 grudnia!

Do styczniowego numeru nie zostanie dołączony kalendarz na 2018 rok!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także