„Teraz Rock” – styczniowy numer od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 27 grudnia, 2021

W pierwszym numerze „Teraz Rocka” z 2022 roku przeczytacie m.in. o Alice Cooperze, Duran Duran, Whitesnake, Volbeat, Nocnym Kochanku czy Sodom.


16-stronicową wkładkę styczniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy brytyjskiej formacji Duran Duran. Czołowi przedstawiciele New Romantic bez wątpienia swoją dotychczasową twórczością zasłużyli sobie na podobne wyróżnienie. Zespół, który istnieje od 1978 roku, w październiku wydał swój piętnasty album. Na łamach naszego miesięcznika przeczytacie nie tylko o wszystkich wydawnictwach, ale również poznacie fascynującą historię Duran Duran.

Na okładce najnowszego „Teraz Rocka” znalazł się natomiast Alice Cooper, który odpowiedział na pytania naszego redaktora, co zaowocowało obszernym wywiadem. Zresztą rozmów w miesięczniku nie brakuje – na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele Whitesnake, Volbeat, Nocnego Kochanka, Sodom czy LaNinia. Przepytaliśmy ponadto Wojtka Mazolewskiego, Grzegorza Kupczuka i Mariusza Dudę.

Niezmiennie polecamy artykuły. Poza stałymi rubrykami, jak „Części pierwsze” czy „5 na 5”, znajdziecie również tekst poświęcony duetowi, o którym zrobiło się ostatnio ponownie głośno – Robertowi Plantowi i Alison Krauss. W tym miesiącu nie zabraknie również relacji z koncertów. Nasi ludzie pojawili się na występach The Rolling Stones, Dog Eat Dog, Leprous, Lao Che czy Edyty Bartosiewicz.

W numerze znajdziecie również podsumowanie kończącego się roku w znanym już wydaniu – „Teraz Najlepsi”. Swoje przemyślenia dotyczące kończącego się roku przedstawili nie tylko dziennikarze naszego miesięcznika, ale również zaproszeni goście.

To i znacznie więcej w styczniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi 29 grudnia. Dostępny będzie w kioskach w całej Polsce oraz w naszym sklepie internetowym.

KOMENTARZE

Przeczytaj także