The Rasmus zapowiada dwa koncerty w Polsce

/ 4 grudnia, 2017

The Rasmus wracają po krótkiej przerwie. Przyjadą do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel „Paradise”, który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. Pierwszy z zapowiedzianych właśnie koncertów odbędzie się 23 września 2018 roku w gdańskim Starym Maneżu, natomiast drugi 24 września we wrocławskim Centrum Kongresowym A2. Bilety w cenie 89 zł w sprzedaży od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00.

Serj Tankian już więcej nie zaśpiewa?

Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel „In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym. W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także