Tool rozważa nagranie płyty EP

/ 11 sierpnia, 2020

Trasę promującą wydany w zeszłym roku album „Fear Inoculum” przerwał koronawirus, ale Tool już rozważa swój następny krok. Może to być płyta EP.

W wywiadzie dla cEvina Keya perkusista Danny Carey powiedział:

Tool miał teraz przerwę, nie jamowaliśmy. Nic się nie działo. Ale chyba najwyższa pora to zmienić. Mieliśmy nadzieję, że niedługo wrócimy na scenę i cieszyliśmy się przerwą, ale teraz wygląda na to, że może to potrwać do końca roku i pora coś zrobić. Może nagramy przynajmniej płytę EP. Od czasu naszego pierwszego wydawnictwa nie nagraliśmy płyty EP, więc fajnie byłoby coś takiego zrobić. Nie obowiązuje nas już umowa wydawnicza. Jesteśmy wolni możemy więc wydać teraz to, co chcemy.

%%REKLAMA%%

Danny Carey nie chciał mówić, kiedy może ukazać się nowe wydawnictwo Toola, ale przyznał, że proces kompozycyjny przebiega w tym zespole bardzo długo.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także