Wrześniowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

/ 29 sierpnia, 2018

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Gwiazdą wrześniowego „Teraz Rocka” będzie formacja Nine Inch Nails, której poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę. Dowodzonej przez Trenta Reznora, a istniejącej od 1988 roku formacji postanowiliśmy się przyjrzeć przede wszystkim pod kątem bogatej twórczości, ale rzucaliśmy również okiem na jej niezwykle ciekawą historię z wieloma zmianami kadrowymi.

Wiele miejsce poświęciliśmy Korze, wyjątkowej artystce rodzimego rocka, która odeszła w końcu lipca – piszemy o jej niezwyklej osobowości i twórczości, przy okazji przypominamy poezje, które publikowała na łamach naszego pisma. Korę wspominają też w tym numerze polscy muzycy: Katarzyna NosowskaTomasz OrganekJanusz PanasewiczMuniek Staszczyk i Janusz „Yanina”​ Iwański

Okładkę nowego numery zdobi legendarny eksbeatles, Paul McCartney, który jeszcze w tym roku zagra koncert w Polsce. Między innymi z tego powodu, ale również premiery nowej płyty „Egypt Station”, postanowiliśmy poświęcić muzykowi obszerny artykuł. Ponieważ „Teraz Rock” świętuje 15-lecie, przygotowaliśmy zestawienie najlepszych albumów nazwane po prostu „15 płyt na 15 lat”. Wśród napisanych przez nas artykułów znajdzie się również tekst wspominkowy „Wielka trójka hard rocka w Spodku” – tytuł mówi wszystko!

We wrześniowym „Teraz Rocku” nie zabraknie oczywiście wywiadów. Nasi redaktorzy przepytali muzyków z zespołów InterpolLucifer, Farben Lehre czy Power of Trinity, a także Iana GillanaMorrisseya czy Doro Pesch.

Iron MaidenRoger WatersTremonti i Richie Kotzen – to wykonawcy, których polskie występy zrelacjonowaliśmy. Nasi ludzie odwiedzili również największe festiwale, które w ostatnim czasie odbyły się nad Wisłą: Pol’and’rock FestivalFestiwal Legend Rocka czy w końcu Naturalnie Mazury Festiwal.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także