Metallica udostępniła cały koncert. Zobacz, jak będzie to wyglądać w Warszawie [WIDEO]

/ 8 października, 2018

Metallica dała 6 października koncert w Zilker Park w Austin, w stanie Teksas. Był to występ w ramach ACL Music Fest, którego Metallica była gwiazdą. Grupa zaprezentowała się na swojej stadionowej scenie i dała pełny ponad dwugodzinny koncert. Sprawdź, czego możemy spodziewać się w Warszawie.

Metallica w Polsce. Koncert wyprzedany w rekordowym czasie

Koncert Metalliki był transmitowany na żywo w internecie, a teraz został udostępniony także na oficjalnym profilu YouTube zespołu. Podczas koncertu grupa wykonała 16 utworów, w tym cztery z wydanego w 2016 roku albumu „Hardwired… To Self-Destruct”. Ponadto Metallica sięgnęła też po starszy repertuar. Podobną scenografię i podobną setlistę prawdopodobnie będziemy mogli podziwiać 21 sierpnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowy, kiedy to Metallica dotrze ze swoją stadionową trasą do Warszawy.

Sprawdźcie, jak Metallica wypadła w Teksasie.

A poniżej znajdziecie setlistę z tego koncertu.

Koncert Metalliki w Warszawie wyprzedał się w rekordowym czasie. Już kilka minut po pojawieniu się wejściówek w sprzedaży, wiele osób pisało, że mimo próby zakupu punktualnie o 10:00, nie udało im się zdobyć upragnionego biletu.

Warto nadmienić, że poza pokaźną grupą osób, które próbowały kupić wejściówki w regularnej sprzedaży, te były dostępne już wcześniej – dla posiadaczy specjalnych kodów dostępnych tylko dla członków Metclubu. Wszystko to sprawiło, że ogromny PGE Narodowy wyprzedał się na pniu, niewiele wolniej, niż znacznie mniejsza Tauron Arena podczas ostatniej wizyty Metalliki w Polsce.

Z opublikowanego przez Live Nation Polska wpisu wynika jednak, że w przyszłości może pojawić się jeszcze szansa na zakup wejściówki. Trzeba mieć jednak refleks i odrobinę szczęścia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także