Nowy „Teraz Rock” już w sprzedaży. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

/ 28 marca, 2018

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. O czym piszemy w tym miesiącu?

Po wzięciu do rąk nowego „Teraz Rocka” szczególnie zadowoleni będą fani zespołu Metallica, ponieważ to właśnie słynnej amerykańskiej formacji poświęciliśmy kolejną już, 14-stronicową wkładkę. Od ostatniej – opublikowanej 15 lat temu – sporo działo się w zespole, dlatego postanowiliśmy podsumować ten ciekawy okres w jego funkcjonowaniu. Ponownie przyjrzeliśmy się, już z perspektywy czasu, starszym wydawnictwom, a także przypomnieliśmy historię najważniejszego metalowego wykonawcy w dziejach gatunku. A to wszystko przed koncertem, który Metallica zagra już 28 kwietnia w Krakowie!

Okładkę nowego „Teraz Rocka” zdobi natomiast Jack White, któremu poświęciliśmy obszerny artykuł. A skoro o dłuższych formach mowa, bohaterami naszych tekstów zostali również Kazik Staszewski, George Harrison, Joe Meek czy w końcu Marek Piekarczyk. Nie mniej ciekawie jest w wywiadach, ponieważ w kwietniowym „Teraz Rocku” znajdą się rozmowy z przedstawicielami takich zespołów jak Behemoth, A Perfect Circle, Editors, Cochise czy The Analogs.

Na łamach pojawi się kilka relacji z niezwykłych koncertów – zespołów Franz Ferdinand i Editors, a także Stevena Wilsona. Ponadto w numerze recenzje wszystkich najważniejszych rockowych wydawnictw, które ukazały się w ostatnich tygodniach, a także wiadomości ze świata ciężkich brzmień.

To i znaczenie więcej w kwietniowym „Teraz Rocku”, który właśnie trafił do sprzedaży! Wypatrujcie takiej okładki:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także