Slayer w Polsce. Bilety już w sprzedaży [CENNIK]

/ 16 maja, 2018

Zespół Slayer kilka dni temu ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej. Grupa przyjedzie w tym roku do Polski. Zagra 27 listopadałódzkiej Atlas Arenie. Legendarnej formacji towarzyszyć będą: Lamb Of God, Anthrax i Obituary. Dzisiaj, do ogólnodostępnej sprzedaży, trafiły bilety na to wydarzenie.

Ozzy Osbourne powraca ze swoim reality show

Ich ceny kształtują się następująco:

  • 149 zł – trybuny
  • 169 zł – płyta (GA2)
  • 220 zł – Golden Circle (GA1)
  • 330 zł – Golden Cirlce z możliwością wcześniejszego wstępu (GA1EE)

W formie graficznej rozkład hali wygląda tak:

Europejska odsłona pożegnalnej trasy Slayera rozpocznie się 1 listopada w Dublinie. Ostatni koncert odbędzie się natomiast 8 grudnia w Helsinkach. 

Obecnie formacja przebywa w Ameryce Północnej. Tomowi Arayi i spółce – na koncertach w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie – towarzyszą Testament, Lamb of GodAnthrax oraz Behemoth. Natomiast podczas drugiej amerykańskiej części trasy (26 lipca – 26 sierpnia) zamiast grupy dowodzonej przez Adama Nergala Darskiego, zaprezentuje się formacja Napalm Death

Już za niecału miesiąc Slayer wyda specjalny box z utworami z płyty „Repentless”. Muzycy postanowili zadbać o wyjątkową oprawę wydawnictwa. „Repentless” będzie zawierał sześć płyt winylowych. Każda z nich będzie o wyjątkowej średnicy 6,66 cala (tradycyjny singel ma 7 cali). Na płytach znajdą się wszystkie utwory z ostatniej studyjnej płyty Slayera. Kiedy ukaże się box? Oczywiście 6 czerwca, czyli 6.06. Do wyboru będą kolory czarny, czerwony i złoty.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także