Tony Iommi o utworze, który napisał na nowy album Ozzy’ego: Jest beznadziejny…

/ 26 listopada, 2021

Kolejny gość specjalny, którego usłyszymy na wydawnictwie, zabrał głos na temat nowej płyty Ozzy’ego Osbourne’a.


Jakiś czas temu Ozzy Osbourne zdradził, że planuje opublikować nowe wydawnictwo. Na nowej płycie mają pojawić się między innymi Jeff Beck, Eric Clapton, Tony Iommi oraz Zakk Wylde.

Niedawno o tej współpracy wypowiedział się ostatni z wymienionych, teraz natomiast Tony Iommi przyznał, że nie tylko zagrał na nowej płycie kolegi z Black Sabbath, ale również napisał na jej potrzeby utwór:

Napisałem nowy utwór i zagrałem na nim, łącznie z solówką. Jest beznadziejny, serio… Nie no, żartuję. Jest dobry. Naprawdę dobry. Podoba mi się, jak Ozzy na nim zaśpiewał. Z tego co wiem, Chad [Smith] zagrał na perkusji. Ale nie wiem dokładnie, ponieważ teraz wszystko jest już w ich rękach.

To kolejna informacja związana z nowym albumem Ozzy’ego Osbourne’a. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy wydawnictwo ujrzy światło dzienne. Niedawno wokalista ogłosił, że jego europejskie tournée, które miał zagrać z Judas Priest, zostaje przeniesione na 2023 rok.

Ozzy Osbourne, Black Sabbath i inni wielcy artyści w specjalnej kolekcji Wydań Specjalnych „Teraz Rocka”. Teraz dostępne są one w mega pakiecie.

7X WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także